Vybrali jsme ty nejlepší cestovatelské podcasty

trevor
Napsal trevor
07. Duben, 2021
Čtení na 1 minut

Podcasty jsou stále oblíbenější a nechybí ani ty o cestování a dobrodružství. Tohle jsou trevorovy tipy do vašich uší.


Casablanca

Casablanca je magazín o cestování, exotice, poznávání, outdoorových sportech a dobrodružství. Pořad můžete ladit na Radiu Wave každou neděli od 12:00. Záznam pořadu najdete například na Spotify. Moderátor Pavel Sladký v něm zpovídal například Josefa Rakoncaje, prvního Čecha na vrcholu K2, světoznámého lezce Adama Ondru, slacklinera Dannyho Menšíka nebo Tomáše Zábranského, který si vybírá místa, městečka a vesnice s cizokrajnými nebo bizarními názvy. 

ON AIR z letiště

Podcast Letiště Praha a bloggerky Weef o cestování, o zážitcích, o létání. Někdy vážně, ale většinou s nadhledem. Poutavě a inspirativně. První série je nejen k vidění na YouTube, ale i k poslechu na Spotify. Dan Pribáň, Naomi Adachi, Peggy Marvanová nebo dokumentarista Petr Horký, to je jen hrstka hostů, kteří jsou na letišti jako doma. 


Travel Bible

Travel Bible je nepravidelný podcast, který si hlídáme na Spotify. Pokud podcast neznáte, ani starší epizody vás nezklamou a přinesou vám spoustu praktických rad o cestování, nomádství, dobrovolničení, blogování i cestování s dětmi. 

Jaký je váš oblíbený podcast? 

Související články