Staňte se naším partnerem

Přivedeme k vám novou cestovatelskou komunitu. Naplníme vaše kapacity nejen v sezóně, ale i mimo ni. A navíc se postaráme o to, abyste byli vidět.

Přehrát video
Najde neobyčejná místa
Najde neobyčejná místa
V Čechách i v zahraničí.
Autentická hodnocení
Autentická hodnocení
Uživatelé sdílí příběhy z míst.
Přinese zážitky
Přinese zážitky
Jídlo, pití, kulturu i dobrodružství.
Usnadní plánování
Usnadní plánování
Cestovat nebylo nikdy jednodušší.

Co pro Vás trevor udělá?

Partnerství s trevorem vás bude bavit. Tak neváhejte a skočte do toho s námi. 

Hodnocení na základě zkušeností

Uživatelé natočí krátká videa, kterým říkáme příběhy. V nichž zachytí autentickou atmosféru vašeho místa a vše, co se dá u vás zažít nebo ochutnat. Videa jsou pro naše cestovatele lákavou a důležitou inspirací.

Napojíme rezervační systém

Rozumíme si se systémy RateGain, Previo, D-edge, Bookolo, Yieldplanet a dalšími. Pokud rezervační systém nemáte, rádi vám spolupráci s námi nastavíme pomocí automatizované poptávky. Je to bez starostí, na pár kliknutí a s okamžitou platbou.

Sami určujete cenu

Díky jednoduchému automatizovanému systému naší poptávky určujete cenu za vaše ubytování v daný okamžik. S naším webem hravě propojíme iCal, Trevlix a další online kalendáře. Rádi vám poskytneme zdarma trevor kalendář, ve kterém si můžete nastavit nejen volné termíny, ale také sezónní ceny, počty lůžek, přistýlek a mnoho dalšího. A co je hlavní - do našeho kalendáře se propisují i informace z kalendáře Bookingu, Airbnb, e-chalup a dalších portálů.

Novinky z neobyčejných míst přímo ve vaší schránce.