Televize, tablet, hry, hudba - to všechno v jednom kufříku

trevor
Napsal trevor
16. Srpen, 2023
Čtení na 2 minut

LG představila nový tablet na cesty, který je ukrytý v praktickém kufříku a nabízí hromadu zábavy na cesty.


Pro spoustu z nás je normálka, že s sebou na cesty vozíme notebook, nebo tablet, nejen protože na dovolené pracujeme, ale protože chceme třeba nějaký čas využít i díváním se na filmy, když nevyjde počasí, nebo se večer nikam nechce. Co kdybyste místo toho vozili v kufříku  tablet s uhlopříčkou 27 palců? To už je docela slušná telka na cestách.


Tuhle záležitost představila jihokorejská značka LG, jmenuje se StandbyME Go a vlastně je to velký výklopný dotykový LCD displej s FullHD rozlišením, který běží na operačním systému WebOS. Protože je v praktickém kufříkovém designu s rukojetí, můžeho si ho s sebou vzít na příští výlet, roadtrip, nebo kempování.

Pevné boční pouzdro chrání obrazovku na cestách a umožňuje snadné uložení, když se nepoužívá. Když se používá, můžete koukat na filmy, seriály, poslouchat hudbu nebo hrát hry. Ovládat ho můžete dotykem, dálkovým ovladačem, nebo hlasem.


Protože to je tablet, ne jenom monitor do zásuvky, asi vás bude zajímat výdrž vestavěné baterie. Sledovat film, nebo třeba fotbalový zápas můžete 3 hodiny na jedno nabití. Celá sranda váží 12,7kg, není to úplně do letadla, je to spíš na cesty autem, ale cena možná není tak vysoká, jak čekáte, v přepočtu přibliženě 20 000 Kč. Vzali byste tohodle parťáka někam?