Půjčte si pohled z okna! Tip na virtuální výlety kamkoli po světě

trevor
Napsal trevor
04. Březen, 2021
Čtení na 1 minut

Tak nás zase zavřeli doma. Tipy na výlety teď úplně nepadnou na úrodnou půdu. Už vás nebaví ani váš výhled z okna? Máme řešení! Můžete si ho virtuálně prohodit za výhled někoho jiného pomocí platformy WindowSwap.

aplikace WindowSwap virtuální výhledy z okna
Swapujete oblečení, knihy nebo hesla ke streamovacím službám? Swapněte si výhled z okna! Za nápadem swapovaní oken stojí manželé Vaishnav Balasubramaniam a Sonali Ranjit. Během karantény už je pohled z vlastního okna v Singapuru omrzel, a tak je napadlo, co kdybychom si ho mohli vyměnit s jinými cestovateli, kteří také nikam nemohou. Jejich nápad můžete využít i vy. 

Hory, jezera, rozkvetlé zahrady někdo vidí každý den, vy si tento výhled můžete užít také. Často nechybí zvířata, veverky, psi, ptáčci, výhledy jsou i se zvukem. Někde hraje rádio, šumí déšť, narazili jsem i na hru na klavíru. Nechybí ani urban zážitky, auta, tramvaje, policejní houkačky a výhled na paneláky. Bohužel si okna nelze uložit, takže pokud se vám některý líbí, doporučujeme si ho nahrát. Zároveň vás vyzíváme – nahrajte svůj výhled z okna a nahrajte ho na WindowSwap, ať se mohou i jiní pokochat a podívat se na svět vaším oknem. Stačí natočit 10min záznam. 

windowswap