trevor tipy - kde oslavit Vánoce a Silvestr!

trevor
Napsal trevor
30. Listopad, 2021
Čtení na 10 minut

Konec roku je za rohem a vánoční a silvestrovské termíny se rychle plní. Vybrali jsme pro vás několik ubytování, která ještě volno mají a moc se na vás těší!

Podzimní a zimní termíny

Chaloupka, která existuje - V lese
Chaloupka, která existuje se nachází v Beskydech, v podhorské obci Ostravice. Právě tady začínají výlety na Lysou horu, co by královnu Beskyd. Moderní interiér chaloupky nabízí ubytování pro 6 hostů.  Ve vinotéce se pro vás chladí francouzská vína z oblasti Provence. Na terase je venkovní vířivka pro 5 osob s individuálně nastavitelnými masážními tryskami. Vše je pod střechou, takže vás žádný horský deštík nebo sněhánky vás z bublinek jen tak nevyženou

volné termíny:
5. - 10. 12.
12. - 17. 12.

Chaloupka, která existuje - V lese
Chaloupka, která existuje - V poli
Chaloupka, která existuje, stojí v Beskydech, v podhorském městě Frýdlant nad Ostravicí – Lubno. K dispozici je gril a ohniště, pro ten správný táborák. Zásoba dřeva je samozřejmostí. A co ještě? Pusťte si svůj oblíbený film, připravte si čerstvý popcorn a užijte si večerní pohodu v soukromém venkovním kině s výhledem do přírody.

volné termíny: 
21. - 26. 12. 

Vánoce v Chaloupce mají pevně stanovený termín 23. - 27. 12. cena je 48 000 Kč (4 noci), lze prodloužit do 29. 12. (cena by se následně navýšila o 16 000 Kč).

Chaloupka, která existuje - V poli
Lašská chalupa
Lašská chalupa je vlastně wellness penzion v srdci Beskyd, kde si s přáteli, rodinou i kolegy užijete lyžařskou dovolenou i letní toulky přírodou a nefalšovanou lašskou atmosféru. Čekají vás tu útulné a čisté pokoje, kde si odpočinete, abyste mohli ráno vyrazit do panenské přírody Beskyd. Nebo si naopak jen tak zalenošíte a užijete chvíle volna.  Zdejší privátní wellness má hned tři sauny, vířivku, Kneippovu lázeň, vědro odvahy, dopřejete si tu masáže i odpočinek se skleničkou sektu. Děti do 6 let jsou zdarma, pejsci vítáni, tak proč otálet. Vyrazte do Beskyd. Volné podzimní a zimní termíny můžete poptat skrze poptávkový formulář na stránce ubytování.

 

Lašská chalupa v zimě
Treehouse Sněžník
Najdete tu nejen dobrodružství, ale i komfort moderního bydlení, jako je chlazená vinotéka, světlo, vařič a kvalitní kávovar a samozřejmě i pitná voda. Osprchovat se můžete v přírodní sprše teplou vodou přímo pod obydlím, kterou si sami ohřejete a současně vyzkoušet cedrovou saunu, která je vybavena vším potřebným pro kvalitní saunování. V domečku jsou norská litinová kamínka na dřevo s kterými si treehouse vyhřejete v zimním období. Pro podzim a zimu je domeček vybaven kvalitními spacáky.

volné termíny: 25. 12., 26. 12., 28. 12., 29. 12. 

Treehouse sněžník v zimě

Vánoce

Augustine, a Luxury Collection Hotel
Hotel se nachází v centru Prahy, na legendární Malé Straně, přímo pod Pražským hradem a jen pár kroků od Karlova mostu. Hotel Augustine v Praze je vrcholem pražské historie, charakteru a krásy. Všechny pokoje jsou unikátní. Z hotelových služeb se můžete ponořit do hotelového spa nebo zamakat ve fitku. A co jídlo a pití? Restaurace Augustine servíruje ty nejlepší pokrmy, z kvalitních a sezónních surovin a v The Refectory, bývalé jídelně augustiniánských mnichů, si zase dáte skvělé koktejly.  Hotel si pro letošní Vánoce připravil několik luxusník balíčků se snídaní, vánočními dobrotami, dárkem pod stromečkem a speciální vánoční atmosférou, jakou umí jen tady. 
YurtinBe
Unikátní jurta se ukrývá v lesích na pomezí Krkonošského národního parku a Adršpašských skal. Ubytuje se v ní až 6 osob. Svůj vzhled i poslání čerpá z tradičních obydlí mongolských kočovných kmenů. Konstrukce je ze dřeva a izolace z přírodních materiálů, jako je ovčí vlna nebo konopí, zajišťuje teplo i v mrazivých zimních dnech. Proto se tu nemusíte bát prožít vánoční svátky. 

22-27. 12. 2021 (5 nocí) speciální balíček za cenu 30 000Kč. Originální oslavu svátků můžete prožít ve skupině 4 dospělých a 2 dětí.


Balíček obsahuje speciální nabídku lokálních dobrot! Po příjezdu na Vás již bude čekat plně vybavená lednice, ve které naleznete uzeniny, sýry, máslo, vajíčka, zeleninu, ovoce, dvě lahve vína, lahev šampaňského, pivo a nealkoholické nápoje. Dále se můžete těšit na dva bochníky domácího chleba a sladké domácí pečivo.

YurtinBe
Chaloupka, která existuje - V poli
Chaloupka, která existuje, stojí v Beskydech, v podhorském městě Frýdlant nad Ostravicí – Lubno. K dispozici je gril a ohniště, pro ten správný táborák. Zásoba dřeva je samozřejmostí. A co ještě? Pusťte si svůj oblíbený film, připravte si čerstvý popcorn a užijte si večerní pohodu v soukromém venkovním kině s výhledem do přírody.

Vánoce v Chaloupce mají pevně stanovený termín 23. - 27. 12. cena je 48 000 Kč (4 noci), lze prodloužit do 29. 12. (cena by se následně navýšila o 16 000 Kč).

Yurt in the Wood
Prožijte oslavy vánočních svátků v téhle krásné zdobené mongolské jurtě. Pohodlně se tu vyspí 2-4 nocležníci, uvaříte si ve vybavené kuchyňce, kde najdete i samoobslužný bar, do kterého můžete nechat předem naplnit ryby, maso a další potraviny. Ve vyhřívané dřevěné lázni si zaručeně oddychnete a zrelaxujete. Nedaleko najdete unikátní sochařskou rezervaci zvanou podle svého autora - Braunův Betlém. Bez nadsázky jde o špičku evropského barokního sochařství v plenéru.


Yurt in the Wood


Silvestr

Apartmány u Stařenky
V Dolních Bojanovicích na Moravě stojí stařenka. Tedy – apartmány U Stařenky, kde zažijete pravé Slovácko. Luxusní apartmány poslouží jak párům, tak rodinám s dětmi. Zdejší zahrada skrývá venkovní posezení, které nabízí možnost grilování a krásný výhled na kostel svatého Václava. Kromě skvělého ubytování si tu můžete užít veselí ve sklípku, jak se patří.

 

Apartmány u Stařenky

YurtinBe
Unikátní jurta se ukrývá v lesích na pomezí Krkonošského národního parku a Adršpašských skal. Ubytuje se v ní až 6 osob. Svůj vzhled i poslání čerpá z tradičních obydlí mongolských kočovných kmenů. Konstrukce je ze dřeva a izolace z přírodních materiálů, jako je ovčí vlna nebo konopí, zajišťuje teplo i v mrazivých zimních dnech. Proto se tu nemusíte bát prožít vítání roku 2022.
           
28.-2. 1. 2022 (5 nocí) speciální balíček za cenu 30 000Kč. Přivítejte rok 2022 v zasněžených Krkonoších.

Balíček obsahuje speciální nabídku lokálních dobrot! Po příjezdu na Vás již bude čekat plně vybavená lednice, ve které naleznete uzeniny, sýry, máslo, vajíčka, zeleninu, ovoce, dvě lahve vína, lahev šampaňského, pivo a nealkoholické nápoje. Dále se můžete těšit na dva bochníky domácího chleba a sladké domácí pečivo.


Penzion Na Kmíně
Rodinná usedlost, původně šlechtický statek, dnes nabízí stylové ubytování. Kmín vás láká nejen na úžasné místo, ale i na fantastickou kuchyň. Ve zdejším bistru kulinářsky kouzlí šéfkuchaři ze Street Cateringu. Panuje tu rodinná atmosféra a servis je přímo královský. Nabízí volnou kapacitu na Silvestra, pouze ale pro akce, které vybookují celou kapacitu ubytování tj. 13 apartmá s max. obsazením do 33 osob a zajištěním cateringu. Min. délka pobytu je 1 noc.

Na Kmíně


Apartmány ve Stodole
Apartmány Ve stodole se nachází v klidné části města Roudnice nad Labem, v budově bývalé stodoly. Připraveny jsou tu pro vás tři stylově vybavené apartmány, ve kterých najdete veškerý komfort a perfektní zázemí. Na Silvestra mají podmínku ubytování min. na tři noci a cena se odvíjí v závislosti na obsazenosti.

11000,-/apartmán na tři noci při obsazenosti 4 osobami
9000,-/apartmán na tři noci při obsazenosti 3 osobami
6300,-/apartmán na tři noci při obsazenosti 1 osobou
6300,-/apartmám na tři noci při obsazenosti 2 osobami

Apartmány ve Stodole

Svachovka
Objevte Svachovku a nehrajte si na schovku. Mohli byste se totiž ztratit v místní destilérce nebo v čokoklubu. Hotel se nachází na samém konci cesty ve vesničce Svachova Lhotka, uprostřed čisté přírody a golfového hřiště, přitom jen pár minut jízdy od centra Českého Krumlova. Svachovka si přichystala speciální silvestrovský balíček. Silvestr 2021  31.12.2021 – 2.1.2022. Balíček 2 noci  cena  cena 3900,- kč / 1 osoba

Balíček obsahuje: 
2 noci v 2 lůžkovém pokoji 
2 polopenze
4 hodiny wellness Paleo Spa
Slavnostní silvestrovský raut
Pozdní večeři na silvestra
Silvestrovský ohňostroj
Prohlídku čokoládovny nebo destilérky
Pozdní check-out v neděli 14,00

Svachovka
Chaloupka dvě sestry
Na pomezí Jizerek a Krkonoš, v obci Příchovice, která leží přímo nad Kořenovem, stojí roubená chaloupka Dvě sestry. Je pro až 7 lidí celá k pronájmu. Najdete v ní obývací pokoj, kuchyň s jídelním stolem, dvě ložnice a jednu koupelnu a WC. Užijte horský pobyt na samotě s krásnými výhledy do krajiny. Aktuálně mají na Silvestr volno, je třeba si rezervovat min. 3 noci.

 


Aparthotel Jablonec
Vyrazte s kamarády na báječnou jízdu do Jizerských hor. Zažijte kombinaci relaxace, dobrého jídla a pití i lenošení. Bude jen na Vaší chuti a náladě, zda se vydáte objevovat krásy zdejších vyhlídek a panoramat či prožijete den pouze v pyžamu, se sklenkou výborného vína či Prosecca.

Užijte si balíček: Silvestrovská jízda pro čtyři v Superior Apartmá. Balíček například obsahuje 2x noc pro čtyři osoby v luxusním Superior Apartmá. 2x bohatá snídaně (bufetový stůl s výběrem teplých servírovaných pokrmů) v hotelové restauraci Restaurant 59. Poukazy na konzumaci dle vlastního výběru v hodnotě 2000 Kč (500 Kč / osoba) v hotelové restauraci Restaurant 59. Zvýhodněná cena za celý balíček je 9.990 Kč za 4 osoby / 2 noci v luxusním Superior Apartmá včetně bohaté snídaně.

Aparthotel Jablonec

Yurt in the Wood
Prožijte oslavy vánočních svátků v téhle krásné zdobené mongolské jurtě. Pohodlně se tu vyspí 2-4 nocležníci, uvaříte si ve vybavené kuchyňce, kde najdete i samoobslužný bar, do kterého můžete nechat předem naplnit ryby, maso a další potraviny. Ve vyhřívané dřevěné lázni si zaručeně oddychnete a zrelaxujete. Nedaleko najdete unikátní sochařskou rezervaci zvanou podle svého autora - Braunův Betlém. Bez nadsázky jde o špičku evropského barokního sochařství v plenéru.

Resort Lednice Eisgrub
Pokud koukáte po luxusním ubytování v sousedství zámku Lednice, kápli jste na něj. V nově zrekonstruované budově vesnické sámošky vznikl nebývalý koncept – perfektně zařízené apartmány, které vám nabídnou vše, po čem jste dosud snili. Celý komplex se nachází v historické části obce s nádherným výhledem na zámeckou scenérii. Budete se tu cítit doslova královsky. 

Resort Lednice Eisgrub

Bořetínský statek 
Tenhle statek najdete ve vesnici Bořetín, blízko Jindřichova Hradce, na bývalé poutní cestě ke kapli sv. Anny. Vybrat si můžete z šesti dvou až třílůžkových pokojů s koupelnou a tří prostorných apartmánů. Pro děti je připravena herna a pro vás bar nejen s moravskými víny, ale i s točeným pivem. Pro všechny je kdykoliv k dispozici prostorná vybavená kuchyně.
Nový rok 

Treehouse Sněžník
Najdete tu nejen dobrodružství, ale i komfort moderního bydlení, jako je chlazená vinotéka, světlo, vařič a kvalitní kávovar a samozřejmě i pitná voda. Osprchovat se můžete v přírodní sprše teplou vodou přímo pod obydlím, kterou si sami ohřejete a současně vyzkoušet cedrovou saunu, která je vybavena vším potřebným pro kvalitní saunování. V domečku jsou norská litinová kamínka na dřevo s kterými si treehouse vyhřejete v zimním období. Pro podzim a zimu je domeček vybaven kvalitními spacáky.

volné termíny leden 2022: 2., 3., 4. ,5., 6.