6 tipů pro tvůrce obsahu na Instagramu

trevor
Napsal trevor
07. Červen, 2022
Čtení na 2 minut

Spravujete instagramový profil nějakého ubytování, nebo se ho chystáte založit a netušíte, co na profil dát? Inspirujte se našimi tipy a instagramovými profily partnerů trevora.

Lifestylové fotky – co všechno u vás zažijí?


#1
fotografie vykreslující atmosféru, kterou hosté zažívají ve vašem ubytování. Stylové snídaně, gastronomické zážitky v restauraci, výhledy do krajiny, grilovaní na zahradě, relaxace v sudu se sklenkou dobrého vína apod.

Fotografie ubytování – co dělá vaše ubytování jedinečně? Je pro milovníky minimalismu, nebo venkovské útulnosti?


#2
venkovní fotografie, fotografie pokojů, wellness, zahrady, restaurace aj. Nebojte si na fotografie interiéru a okolí najmout profesionála. Fotografie se vám budou hodit také pro potřeby vašeho webu a rezervačních portálů. Stylisté pokojů si umí vyhrát s detaily, přidají květiny, navrhnou dekorace, pro potřeby fotografie lehce hýbou s nábytkem, polštáři apod.

Destinace – kde se vaše ubytování nachází? Kam na výlet? Historie místa


#3
cestovatelé možná chtějí strávit celý víkend jen ve vašem ubytování, ale co když chtějí vyrazit na výlet? Představte jim, co vše mohou vidět a navštívit, proč je vaše ubytování skvělou základnou pro jejich výlety a dobrodružství.

Fotky od hostů – pochlubte se cizím peřím


#4
když je vaše ubytování tzv #instaworthy (stojí za to, dát ho na Instagram) obsah vám udělají sami návštěvníci. Sledujte tedy pozorně svůj profil, zda vás někdo neoznačil v příspěvku, v příbězích, nebo pomocí hashtagu. V příspěvku pozorně označte auto fotografie a poděkujte jim, že byli vašimi hosty.

Fotografie majitelů a zaměstnanců – kdo stojí za tím vším?


#5
jistě uznáte, že služby jsou o lidech. Vstřícní majitelé, kteří dovolí pozdější příjezd. Milá recepční, která poradí v případě nesnází. Usměvavá a akční obsluha, která zpříjemní každou večeři. Pochlubte se lidmi, kteří se starají o vaše hosty!

Fotografie jídla – ať se všem sbíhají sliny!


#6
nedílnou součástí Instagramu je scéna tzv foodies tedy milovníků jídla! Pochlubte se všemi dobrotami, které u vás mohou hosté ochutnat. Domácí snídaně jako maminky. Luxusní 5 chodová večeře od šéfkuchaře. Osvěžující domácí limonády na terase.