Dárky pro cestovatele...

trevor
Napsal trevor
11. Prosinec, 2022
Čtení na 2 minut

...které vám možná ještě chybí. S tipy na dárek se roztrhl santův pytel, i trevor přispívá svou trochou do mlýna. Doufáme, že tohle nečtou naši blízcí, protože tohle jsou dárky, které najdou pod stromečkem.

Voňavé cestování

Vypadá to, že brány se definitivně otevřely a opět cestujeme ve velkém. Jedním z našich tipů je plnitelný rozprašovač parfémů. Hodí se na cesty letadlem, kdy cestujeme pouze s příručním zavazadlem. Ale i když nikam neletíte, cestujete s trevorem po Česku, hodně z nás se snaží cestovat na lehko a mít s sebou oblíbený parfém je skvělý pocit.Téměř kapesní barista

Káva je důležitou součástí našich dní, a tak jako se vyvíjela kávová kultura u nás, tak jsme začali být na naše kávové rituály náročnější. Ne vždy ale člověk cestuje někam, kde je kavárna s pražírnou, aby si člověk užil voňavý šálek, jak to má rád. Proto vybíráme přenosný espressovač, díky kterému připravíte chutné espresso jen s pomocí horké vody, mleté kávy a vlastní síly - není potřeba elektrická energie.

Multifunkční pohodlí

Malý a lehký nafukovací polštářek z měkkého materiálu. Že nejezdíte pod stan? Tenhle polštářek nepatří jen do výbavy kemperů. Hodí se i na léto, mnohokrát jsme ho ocenili při čtení a opalování na pláži. Nezabere moc místa a přináší extra pohodlí v kempu i u moře. Jeden člen našeho týmu letos podstoupil operaci kolene a polštářek se skvěle osvědčil jako příjemná podpěra, navíc si můžete regulovat, jak moc je nafouknutý a tedy tvrdý. Ne jednou jsme ho někde na výletě použili i jako podsedák. Zkrátka nafukovací polštářek má mnoho využití. Neohrnujte nad ním nos!

Na ostří nože

Darujte nožířský kurz. Je to zážitek, ještě se na každém výletu můžete pyšnit vlastní prací… I když se to tváří jako zábava pouze pro muže, nenechte se zmást. Zvládnou to i ženy, s pomocí i děti. Může to být zajímavý zážitek pro vás oba nebo celou rodinu. Na víkendových kurzech si kromě nože vyrobíte také kožené pouzdro, kurzy jsou i s ubytováním. Pro větší skupiny i individuální. Vlastnit nůž, který jste si sami vyrobili, je vskutku dobrý pocit.