Penzion jako víno

If you decide for Penzion jako víno, this is the reason to congratulate you for making a good choice. Located in Pálava, the guest house offers accommodation in cosy apartments with a kitchen, air conditioning, beautiful surroundings, wine, tranquillity, Moravian way of relaxation. You will find Penzion jako víno in Bulhary, a picturesque wine village Pálava Protected Landscape Area, 5 km from Lednice. The most important cycle path in Pálava intersects the village, within a short distance you can get everywhere in Pálava. Penzion jako víno offers accommodation in an apartment or classic room. From spring to autumn a wine-café is open. You can also enjoy relaxing and having a barbecue in stylish backyard. The garden, children's playground and MiniZOO. Wi-Fi, TV, air conditioning, parking and bike shed are provided for you.

Amenities

Parking
Parking
Dogs friendly
Dogs friendly
Family rooms
Family rooms
Private kitchen
Private kitchen
Lze uplatnit trevor voucher
Lze uplatnit trevor voucher
Book Accommodation
Cena od
1000 Kč / noc
Arrival Date
Search the Calendar
Departure Date
Search the Calendar
Dates
Search the Calendar
Buy a Gift Voucher
Gift Voucher is valid for all accommodations offered by trevor.

trevorovo hodnocení

Design
Atmosphere
Services

Něco navíc

Bulhary mají ideální polohu ve středu kružnice pro výlety na Pálavě a do Lednicko-Valtického areálu. Přímo vesnicí Bulhary prochází ta nejdůležitější cyklostezka na Pálavě. Navštivte osobně místa, kde se natáčely filmy Bobule, seriál Vinaři, videoklip k písni Víno od Chinaski a mnoho dalších krásných filmů.

Co se nám fakt líbilo

Krásný a dobře vybavený apartmán.

 

Milí, vstřícní, ochotní a komunikativní majitelé.

 

V místní kavárně si můžete vychutnat super víno, výbornou kávu a zmrzlinu. 

Výlety v okolí

Zámek Lednice vzdálenost 5,1 km.

 

Janův hrad vzdálenost 6,6 km.

 

Aqualand Moravia vzdálenost 15 km.

Kde se dobře najíte

Greek Bistro Nové mlýny nabízí pravou řeckou kuchyni a venkovní posezení. Ochutnat můžete skvělý Gyros, saláty, kebap, fazole či kuličky. Jídlo je fantastické. Vzdálenost 6,5 km.

 

Café Fara úžasné místo, které určitě stojí za nívštěvu. Stylová kavárna v Klentnici na trase cyklostezky pod Pálavskými vrchy. Nabízíme lahodnou kávu, zážitkový salónek Coffee spirit, farní knihovnu i vinný sklep. Místní káva je plného krémového těla, velmi komplexní. V suchém aroma dominuje vůně lískových oříšků. V espressu vyniká čokoládová chuť s chutí pečených broskví a doteky citronu, s velmi kořeněným dlouhotrvajícím dozníváním. Restaurace dbá na čerstvost ingrediencí, ze kterých s radostí tvoří pokrmy pro vás. Používané suroviny jsou především lokální, přímo od místních farmářů. Snaží se využít plodnosti Pálavy a na vlastních políčkách pěstují různé druhy zeleniny včetně rajčat a některé druhy ovoce. Místní pokrmy vycházejí z tradic naší vlasti a vlivů sousedního Rakouska. Vzdálenost 13 km.

 

Boutique HOTEL Tanzberg Na menu najdete speciality mezinárodní kuchyně, ale zejména výběr z tradičních židovských jídel, která odkazují na historii budovy
hotelu Tanzberg. K jídlu doporučujeme ochutnat víno výběru vynikajících vín z mikroregionu Mikulovska a Pálavy. Vzdálenost 12 km.

You May Also Like

Vila na Landeku

Vila na Landeku

Ostrava, Moravskoslezský kraj
Visited by Tereza Hrtáňová
Cena za noc od
1500 Kč
U Heřmanů

U Heřmanů

Kvilda, Jihočeský kraj
Visited by TýnaV
Cena za noc od
720 Kč
Hotel Sylván

Hotel Sylván

Lednice, Jihomoravský kraj
Cena za noc od
2400 Kč
Vinařství Gotberg

Vinařství Gotberg

Popice, Jihomoravský kraj
Penzion Šťastný Medvěd

Penzion Šťastný Medvěd

Znojmo, Jihomoravský kraj
Penzion Largo

Penzion Largo

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Visited by TýnaV
Cena za noc od
2100 Kč
Vinařství u kapličky

Vinařství u kapličky

Zaječí, Jihomoravský kraj
Cena za noc od
1950 Kč
Sousedi Pavlov

Sousedi Pavlov

Pavlov, Jihomoravský kraj
Cena za noc od
3000 Kč

The latest information about top destinations right in your inbox.