Glamping Slovácko - U rybníčku

Utečte od všech povinností, stresů, neodbytných e-mailů i zpráv a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na Jižní Moravě! Glamping Slovácko dává dovolené pod stanem zcela nový rozměr. Žádná elektřina ani wi-fi, ale pouze zpěv ptáků, šumění lesa a šplouchání rybníčku. Kouzlo glampingu si zamilují páry hledající dokonalou romantiku i rodiny s dětmi. Abyste se pohodlně všichni vešli, je připravena manželská postel a dvě přistýlky a přivítají tu i vašeho domácího mazlíčka. K dispozici je ohniště s grilem, kotlík, hvězdářský dalekohled a dvě houpací sítě, zdarma vám půjčí i kola.

Přednosti místa

Parkování
Parkování
Psi vítáni
Psi vítáni
Gril/Ohniště
Gril/Ohniště
Rezervovat ubytování
Cena od
1800 Kč / noc
Rezervace - minimálně 2 noci
Datum příjezdu
Vyberte z kalendáře
Datum odjezdu
Vyberte z kalendáře
Termín výletu
Vyberte z kalendáře
Koupit dárkový poukaz
Náš dárkový poukaz můžete uplatnit ve všech ubytováních od trevora

trevorovo hodnocení

Design
Atmosféra
Servis

Něco navíc

Místní rybník je ideální místo na koupání v soukromí, rekreační rybaření, ale i pro vychlazení piva či vína. Rekreační rybaření je možné za předchozího souhlasu majitele. Za poplatek získáte přijemný zážitek i 2 ryby, které si můžete na břehu rybníka ugrilovat. 

Co se nám líbilo

Na začátku pobytu dostanete uvítací balíček, který obsahuje moravské víno a speciality od lokálních farmářů. Chybět nebude ani set na kávu nebo čaj a nezbytnosti jako sůl, pepř a cukr.

Najdete tu také Lesní bar, ve kterém si můžete koupit alko, nealko i něco na zub, stačí vzít, co potřebujete, a zanechat útratu.

V rybníčku si vesele plavou štiky, amuři a kapři. Za stanem je také potok a v něm můžete chytat pstruhy.

Výlety v okolí

Zámek Milotice - nenavštívit perlu Moravy, jak je zámku Milotice přezdíváno, to by byl podle nás až hřích. Barokní zámek nabízí kostýmované prohlídky a za vidění stojí i zahrady. cca 12km

Chřiby - na kole i pěšmo, horské pásmo odděluje severní rovinatou Hanou od jižních rovin Moravského Slovácka. Různé formy skalisek zastupují Kozel, Budačina a neméně pozoruhodná Kazatelna, z památek lze jmenovat hlavně celému pohoří vévodící hrad Buchlov, dále zámek v Buchlovicích, pověstmi opředenou zříceninu hradu Cimburk a stříleckého hradu. 

Bukovanský mlýn - za typickými větrnými mlýny nemusíte až do Holandska, jeden takový stojí i u obce Bukovany. V areálu si můžete zahrát minigolf, projet se na poníkovi nebo ochutnat místní speciality. cca 9km

Kde se najíst

Prostě Burger - Kyjov nabízí celou řadu restaurací. Pokud ale máte chuť na pořádný kus masa v domácí bulce, s čerstvou zeleninou a omáčkou, kterou si tu dělají sami, tady jste na správném místě.  

Restaurace Na nádraží ve Svatobořicích - nenechte se zmást, tohle není žádná zaplivaná nádražka s buřtem na stojáka. Rodinný podnik čepuje Dalešice a na menu najdete burgery, saláty i dobroty k pivu. 

Bukovanský mlýn - když už sem vyrazíte na výlet za větrným mlýnem, rovnou si tu dejte oběd v mlynářské restauraci. Základ gastronomické nabídky tvoří tradiční slovácká a staročeská kuchyně. Restaurace je nekuřácká. Pro děti je k dispozici koutek na hraní.

Hotel na rozcestí

Hotel na rozcestí

Čeladná, Moravskoslezský kraj
Byli tu Tereza Hrtáňová
Cena za noc od
1800 Kč
Resort U Fořta

Resort U Fořta

Hřensko - Mezní Louka, Ústecký kraj
Cena za noc od
1672 Kč
Nebespán

Nebespán

Kašperské Hory, Jihočeský kraj
Byli tu sobiXXX
Cena za noc od
2160 Kč
Chalupy Rajsko

Chalupy Rajsko

Dlouhá Ves, Plzeňský kraj
Cena za noc od
2760 Kč
Hotel Kristian 1000mn.m.

Hotel Kristian 1000mn.m.

Kubova Huť, Jihočeský kraj
Byli tu Martin Jač
Cena za noc od
1600 Kč
Kyjovská  stodola

Kyjovská stodola

Krásná Lípa, Ústecký kraj
Cena za noc od
2900 Kč
Wellness Hotel Zámeček

Wellness Hotel Zámeček

Jetřichovice u Rynartice, Ústecký kraj
Cena za noc od
1900 Kč
Malešov Kemp

Malešov Kemp

Malešov, Středočeský kraj
Byli tu Tereza Hrtáňová
Cena za noc od
2500 Kč

Novinky z neobyčejných míst přímo ve vaší schránce.