VIP Living Houseboat

I v centru Prahy se můžete ubytovat na houseboatu. A dokonce na luxusním. Při své téměř 12 metrů dlouhé délce vám nabídne střešní terasu s plynovým grilem, lehátky, kruhovým posezením a teplometem, obytný prostor s kuchyňkou s minibarem, ledničkou a indukčním vařičem. Z proskleného obývacího pokoje je úžasný výhled na řeku ze všech stran, který si můžete vychutnat buď z rozkládací pohovky, nebo od stolu s pohodlnými židlemi. V druhé místnosti naleznete pohodlnou dvoulůžkovou postel, trezor a mnoho zabudovaných úložných prostor. K navození skvělé atmosféry jistě přispěje i nejnovější audio technologie, jakou je Harman Cardon se 4 reproduktory nebo širokoúhlá LED TV. Tenhle houseboat může i klidně odrazit od břehu. Stačí si jen k pobytu najmout kapitána.

Přednosti místa

Vlastní kuchyň
Vlastní kuchyň

Adresa místa

Císařská louka 32
15000 Praha
Česká republika
Rezervovat ubytování
Datum příjezdu
Vyberte z kalendáře
Datum odjezdu
Vyberte z kalendáře
Termín výletu
Vyberte z kalendáře
Koupit dárkový poukaz
Náš dárkový poukaz můžete uplatnit ve všech ubytováních od Trevora

Info

Trevorovo hodnocení

Design
Atmosféra
Servis

Něco navíc

Pokud máte zájem okořenit si váš pobyt na houseboatu také projížďkou po Vltavě , je zde pro vás profesionální kapitán! Dopraví vás z kotviště na nejkrásnější místa historické Prahy. Výhled na Pražský Hrad či Karlův most je v naší zemi turisty tím nejvyhledávanějším. 

Co se nám fakt líbilo

Lokalita je naprosto super. Příjemná a klidná.

 

Dokonalý výhled, který se musí zažít.

 

Velmi ochotný kapitán, který váš pobyt učiní nezapomentulelným.

 

Výlety v okolí

Vyšehrad vzdálenost 0,5 km.

 

Botanická zahrada vzdálenost 1,3 km.

 

Staroměstské náměstí vzdálenost 3 km. 

Kde se dobře najíte

Wine Food The Italians Typicky italský, v Čechách unikátní, restaurační koncept, který propojuje restauraci s prodejnou. Jedinečná italská kuchyně, v kvalitě odpovídající špičkovým restauracím, autentické neformální prostředí s živou hudbou. Tradiční pokrmy italských regionů z čerstvých sezonních surovin tu denně připravuje sehraný tým kuchařů. Postarají se o váš žaludek od rána až do večera. V menu nemůže chybět samozřejmě ani pizza. Tu pečou v pravé italské peci, na bukovém dřevě. Vzdálenost 2,8 km.

 

Rest je restaurace, ale ne jen tak ledajaká. Podařilo se jim přenést kousek Středomoří do pražského Podolí na břeh Vltavy. Ryby a mořské plody jsou přesně to, co tu  umí nejlépe. Každý den k nim do kuchyně připlouvají čerstvé ryby, v létě na sto honů voní skvělé kalamáry ze speciálního grilu.  Přidejte do receptu ještě 200 druhů vín, sezónní degustační menu, vlastní chleba i uzeniny a události jako porcování tuňáka, zabijačka nebo vlastní vánoční trh a poznejte sami, jak úžasně chutná Rest po celý rok. Vzdálenost 6 km.

 

Kavárna Čekárna je úžasný prostor, kde nabízí kávu z produkce Kavárny Pražírna a čaje od Klasek Tea. Rozšířili pro vás nabídku vín a limonád a každý den Vám přináší pochoutky z pekařství Rosaria. K večernímu posezení mají pak pivo z pivovaru Rohozec a vína z Čech a Jižní Ameriky, slavnostní šumivé prosecco, nebo český Magnetic Apple Cider. Pokud máte chuť na něco ostřejšího, tak nabízí skvělé pálenky z malých českých palíren. Vzdálenost 5,3 km.

Vila na Landeku

Vila na Landeku

Ostrava, Moravskoslezský kraj
U Heřmanů

U Heřmanů

Kvilda, Jihočeský kraj
Byli tu TýnaV
Apartmány V Jámě

Apartmány V Jámě

Mikulov, Jihomoravský kraj
Vinařství Gotberg

Vinařství Gotberg

Popice, Jihomoravský kraj
Penzion Šťastný Medvěd

Penzion Šťastný Medvěd

Znojmo, Jihomoravský kraj
Valtberg Resort N.48

Valtberg Resort N.48

Valtice, Jihomoravský kraj
Penzion Largo

Penzion Largo

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Byli tu TýnaV
Sousedi Pavlov

Sousedi Pavlov

Pavlov, Jihomoravský kraj

Novinky z nejlepších míst na světě přímo ve vaší schránce