EFI SPA Hotel Superior & Pivovar

Nový EFI SPA Hotel**** Superior v Brně se nachází v krásné zrekonstruované budově v těsné blízkosti centra města. Čeká tu na vás 35 luxusních, stylově zařízených pokojů a apartmánů. Náročné hosty potěší i DeLuxe Svatební apartmá se dvěma koupelnami. Hotelové wellness centrum poskytuje zaslouženou relaxaci. Najdete tu prostornou finskou saunu, romantickou parní saunu, vířivku a netradiční třípodlažní odpočívárnu ve věži. Pohodlně tu zaparkujete v garáži. Tento nový trendy hotel nabízí i nabíjecí stanice pro elektromobily včetně 2 rychlonabíječek. 

Přednosti místa

Parkování
Parkování
Restaurace
Restaurace
Wellness
Wellness
Sauna
Sauna
Vířivka
Vířivka
Rezervovat ubytování
Cena od
2600 Kč / noc
Datum příjezdu
Vyberte z kalendáře
Datum odjezdu
Vyberte z kalendáře
Termín výletu
Vyberte z kalendáře
Koupit dárkový poukaz
Náš dárkový poukaz můžete uplatnit ve všech ubytováních od trevora

trevorovo hodnocení

Něco navíc

Součástí komplexu je řemeslný EFI Pivovar a pivovarská restaurace EFI Hostinec s otevřenou kuchyní se zaměřením na poctivou českou kuchyni.

Co se nám líbilo

Sauna a masáže, ok. Ale už jste zkoušeli Hyperbarickou komoru? HK OXYLIFE vám pomůže prokrvit tkáně a zlepšit okysličení celého organismu. Díky tomu se zvýší vaše vitalita, kvalita dýchání a harmonizujete si spánek, což jsou faktory, které přispívají k celkové kvalitě života.

V parkovací garáži jsou také nabíjecí stanice pro elektromobily. Vedle 2 rychlonabíječek DC s výkonem 50 kW je pro elektromobily hostů k dispozici až 6 nabíječek AC. 

Součástí hotelu je i řemeslný minipivovar, kde vaří vlastní pivo (různé druhy, co jich na světe je) s maximálním možným podílem ruční práce. 

Kam na výlet

Brno oplývá spoustou cenných památek a zajímavých míst. Tyhle možná neznáte. 

Kostnice sv. Jakuba - druhá největší kostnice v Evropě, hned po té pařížské. Počet zde pohřbených lidí se odhaduje na více než padesát tisíc.

Labyrint pod Zelným trhem - téměř kilometrový labyrint středověkých chodeb a sklepů skrytý šest až osm metrů pod povrchem. Dozvíte se, jak se v minulosti uchovávaly potraviny, víno a pivo a čím se podzemní prostory osvětlovaly. 

Vilu Tugendhat zdá každý, Brno je ale plné zajímavých staveb 20. a 21. století. Zkuste třeba Jurkovičovu vilu - tato zásadní památka secesní architektury má v Brně podobný význam jako funkcionalistické vily. Kromě stálé expozice Dušan Jurkovič. Architekt a jeho dům je možné navštívit také krátkodobé výstavní projekty zaměřené na design a architekturu.

Kde se dobře najíst

Brněnská gastro scéna prošla za poslední roky proměnou a najdete tu celou řadu skvělých kaváren, bister, barů i restaurací. 

Součástí EFI SPA hotelu je vlastní řemeslný EFI PIVOVAR a špičková pivovarská restaurace EFI Hostinec Osmec, ta je zaměřena na poctivou českou kuchyni s využitím lokálních a čerstvých surovin. Mimo jiné disponuje vlastní zrárnou masa. Steakové maso tu zraje po dobu minimálně 40 dní, abyste si mohli vychutnat prvotřídní steak. 

Element restaurant & bar - Element v sobě kloubí prvotřídní gastronomii a koktejly. Za jejich světem inspirovaným menu z lokálních surovin stojí zcestovalý šéfkuchař Tomáš Reger, který nasbíral gastronomické zkušenosti z celého světa, a jeho jídlo doplňují drinky od barmanského šampióna Jana Lišky.

Soul Bistro - Do Soulu se chodí na snídaně, pracovní oběd, slavnostnější večeři s přáteli či rodinnou oslavu. Najdete zde od nadýchaných dortíků přes lehké saláty až po skvělé fish&chips či sandwich s trhaným hovězím. Myslí i na vegetariány a vegany.

Související články

Residence Hluboká

Residence Hluboká

Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj
Byli tu TýnaV
Cena za noc od
2500 Kč
Hotel Resort Relax

Hotel Resort Relax

Černá v Pošumaví, Jihočeský kraj
Byli tu TýnaV
Cena za noc od
2300 Kč
Hotel Leonardo

Hotel Leonardo

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Cena za noc od
2200 Kč
Hotel na rozcestí

Hotel na rozcestí

Čeladná, Moravskoslezský kraj
Byli tu Tereza Hrtáňová
Cena za noc od
1800 Kč
Resort U Fořta

Resort U Fořta

Hřensko - Mezní Louka, Ústecký kraj
Cena za noc od
1672 Kč
Valtberg Resort N.48

Valtberg Resort N.48

Valtice, Jihomoravský kraj
Byli tu TýnaV
Cena za noc od
1500 Kč
Hotel Kristian 1000mn.m.

Hotel Kristian 1000mn.m.

Kubova Huť, Jihočeský kraj
Byli tu Martin Jač
Cena za noc od
1600 Kč
ASTORIA Hotel & Medical Spa

ASTORIA Hotel & Medical Spa

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Cena za noc od
2000 Kč

Novinky z neobyčejných míst přímo ve vaší schránce.