5 tipů na skvělé wellness

trevor
Napsal trevor
16. Květen, 2022
Čtení na 3 minut

V dnešní uspěchané době je umění odpočívat stále důležitější. Bez pořádného dobití baterek nemůžete všechno zvládnout. Vybrali jsme pro vás místa, kde si odpočine vaše tělo i mysl.

Amenity Hotel & Resort Lipno 

Wellness centrum, bazén se slanou vodou, sportoviště pro děti i dospělé, vlastní pláž a spoustu relaxačních míst. V Amenity Resortu Lipno najdete na jednom místě vše, co si na dovolené můžete přát. Ubytovat se tu můžete v moderním hotelovém pokoji, prostorném domě s terasou, chaletu u vody nebo v chatce v přírodě. Záleží jen na vás. V areálu najdete také skvělou restauraci Blue Lipno, kterou jsme několikrát navštívili a můžeme jí jen doporučit. Mají tu také skvělý výběr vín a rumů, určitě si včas rezervujte bowlingovou dráhu. Tady se nudit nebudete, ani když vám nebude přát počasí. Aparthotel Svatý Vavřinec

V aparthotelu Svatý Vavřinec se budete cítit jako v Aspenu. Nachází přímo v centru města Pece pod Sněžkou, nabízí komfortní designové ubytování a řadí se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů. Každé ze studií nebo apartmánů nabízí harmonii spojenou s designem, komfortem a pohodlím. Zatímco vy se necháte hýčkat v poctivém krkonošském wellness centru, vaše děti mohou využít dětskou a teenagerskou hernu. Společně pak můžete ochutnat můžete pokrmy zdejší restaurace. 


Penzion Jurášek

Penzion Jurášek je situován v klidném prostředí nádherných Beskyd. Luxusní čtyřhvězdičkový penzion Jurášek nabízí patnáct nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů. Romantické pokoje s terasou a luxusní Juráškovo apartmá. Zažijete tady uklidňující atmosféru, zregenerujete tělo i mysl a načerpáte energii. Procházkami po beskydských kopcích nebo v hotelovém wellness.


Royal wellness & spa Dobříš

Dobře je na Dobříši. Ubytujte se v jednom z půvabných apartmánů v klidném prostředí Rezidence V Parku. Zrelaxujte tělo i ducha a budete se skvěle bavit. A úplně sami. Privátní prostory Royal Wellness & Spa na Dobříši se saunou a vířivkou jsou vaší královskou oázou nerušené relaxace pouhých 20 minut od Prahy. V klidném prostředí zrekonstruované Rezidence v Parku vás čeká moderně a luxusně zařízený interiér, příjemný a profesionální personál připravený splnit vaše přání. Ve wellness je k dispozici je sauna se třemi režimy provozu (finská, infrasauna a biosauna), vířivka až pro tři osoby vybavená chromoterapií a klidová zóna s TV.


Hotel Resort Relax

Resort je obklopený přírodou a nachází se na klidném místě Lipenského jezera. K dispozici jsou tu špičkově vybavené hotelové pokoje, nové domy s jedinečně navrženými apartmány pro sólisty i rodiny a stylové pokoje v námořním stylu přímo u pláže. Tohle místo nabízí celou řadu vyžití od wellness až po vodní sporty na jezeře. Součástí komplexu je také stylová restaurace s gril barem. Pokud vám po dni plném adrenalinu vyhládne, zamiřte si to rovnou sem.

speciální bonus: Malešov Kemp

Tohle není typické wellness. Zvenku středověk, uvnitř luxus moderního věku. To je glamour camping v Malešově, v zahradě na břehu rybníka přímo pod středověkou tvrzí. Pro romantickou noc můžete vybírat z 8 stanů. Každý stan má vlastní koupelnu v unikátním odděleném prostoru, designově vytvořeném speciálně pro tento hotel. Osvětlení zajišťují lucerny, vytvářející intimní a romantickou atmosféru. Své chuťové buňky poškádlíte v místní kulinářské restauraci, unavené tělo zase zrelaxujete v kamenné lázni. 


Související články