Svatba 4x jinak

trevor
Napsal trevor
18. Leden, 2021
Čtení na 4 minut

Jak si představujete svou svatbu? Zámek, spousta hostí, veselí do rána a probuzení v posteli s nebesy? Nebo spíše komornější obřad někde blízko přírodě, kde hrají prim přírodní materiály a k oltáři jdete s kyticí z lučního kvítí? Máme pro vás tipy na nejkrásnější místa, ať už chcete mít svatbu na zámku, nebo v lese.

svatební oltář v zahradě zámku

Svatba pro princezny

Pro všechny nevěsty, které se chtějí cítit jako princezny. Nedaleko Prahy najdeme městys Škvorec. Savoia Castle pro vás uspořádá královskou svatbu. Tady myslí na každý detail. Špičková gastronomie, víno, královské ubytování pro ženicha, nevěstu i všechny svatební hosty. Pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

V zámku se nachází 8 dvoulůžkových apartmánů. Ve většině těchto pokojů je možnost přistýlky nebo dětské postýlky. V bezprostřední blízkosti, pouhé 3 minuty chůze od zámku, se nachází dalších 33 pokojů s celkovou ubytovací kapacitou až 70 hostů. Zámek nabízí hned několik zákoutí pro obřad, hostinu i svatební fotky. Nabízí možnost uspořádání svatebních obřadů jak uvnitř zámeckých prostor, tak i venkovních obřadů pod širým nebem. Volit můžete například mezi obřadem nad zámeckým rybníkem, v zahradě Eden, nebo obřad v zámecké kapli.

 

fotokoutek s dekoracemi Na Kmíně

Elegantní vs rustikální

Nemůžete se rozhodnout mezi moderní, elegantní, bohémskou, rustikální, nebo svatbou v kostele? V penzionu
Na Kmíně umí vše. Ano i kostel. Jen pár kroků od penzionu stojí malebný odsvěcený kostel, rádi vám zajistí nezapomenutelný obřad, i když nejste věřící. Mají velkou zahradu, kde zvládnete obřad i party. Pro rustikální svatby je jako stvořená jejich stodola. Pojme až 400 hostů, ale umí ji opticky zmenšit a zútulnit i pro daleko menší počet hostů. A v případě nepřízně počasí se tam krásně vejdete s celým obřadem, hostinou, tanečním parketem i fotokoutkem.

Když už jsme zmínili focení. Nabízí také zapůjčení širokého dekoračního portfolia se stylovými kusy nábytku a dekorací, které vaší svatbě dodají kýženou atmosféru. Samozřejmě spolupracují se skvělými kuchaři z cateringů Street Catering a FoodWay. Kdo má zájem, může si objednat skvělou masáž. Přijeďte se podívat! Panuje tu rodinná atmosféra a servis je přímo královský.

novomanželský pár ve vinici

Svatba na jižní Moravě

Svatba na jižní Moravě pro příbuzné z celého světa. Vinařství U Kapličky je komplex, který zajistí svatbu v téměř jakékoli velikosti (do 250 hostí) venku i uvnitř. Nemusíte se bát uspořádat svatbu s dětmi, tady se nudit nebudou. Krásné výhledy na Pálavu budou nádhernou kulisou pro samotný obřad i fotografie z vašeho jedinečného dne. Své „ano“ si můžete říct například pod širým nebem pod rozhlednou Dalibor, na rozlehlé a nikým nerušené terase za restaurací Na vyhlídce, nebo přímo na nádvoří vinařství.

V případě, že by vás chtělo zlobit počasí je tu připravená svatební rotunda. Vinařství u kapličky zajistí místo pro váš obřad, perfektní hostinu i veselí. Pokud máte akční příbuzné a přátele, umí tu i celou řadou aktivit, které byste možná na svatbě nečekali. Zvládnou například uspořádat rybářské závody, sportovní střelbu a na svou svatbu můžete přijet v kočáře taženém koňmi a odletět horkovzdušným balónem. Pozor, ohňostroje pouze do 22 hodiny! Vinařství má pro všechny případy speciální svatební manažerku, která vám se vším pomůže.

svatba ve stodole na Farmě Kalhov

Svatba ve stodole

Svatba jako řemen na farmě. Hledáte soukromí, profesionalitu a originalitu? Tohle místo je to pravé. Farmu Kalhov najdete na Vysočině a nabízí jak kompletní svatební koordinaci, tak catering i ubytování. Jejich specialitou jsou husí hody a svatby. Pokud si svatbu představujete jako pohádku, kde si vy a vaši blízcí užíváte přírodu, relax a kvalitní jídlo z domácích surovin, je tohle místo pro vás. Ve stodole to klidně může rozjet středověká kapela, DJ, nebo smyčcové kvarteto. Farma disponuje mnoha společenskými místnostmi s aparaturou, projektorem, kulečníkem a pingpongovým stolem. Na farmě stylově ubytují až 38 hostů.

Související články