Domácí mazlíčci vítáni!

trevor
Napsal trevor
06. Duben, 2021
Čtení na 4 minut

Své psí parťáky milujeme a oni si taky rádi protáhnou tlapky na výletě. Celá řada ubytovacích zařízení vás přivítá i s domácím mazlíčkem. Ve vyhledávání na trevor.cz je snadno najdete díky filtru - Psi vítáni. S tímto označením jich u nás najdete víc než 100. Některá jsme vybrali do dnešního blogu, pár jsme s našimi pejsky navštívili a víme, že s přehledem dostanou 5 vrtících ocásků.

aparthotel Knížecí cesta Lipno
Knížecí cesta

Mapa jižních Čech je plná míst, kde svou smečku dětí a psů vyvenčíte dosytosti. Aparthotel Knížecí cesta najdete v Bližší Lhotě u Lipna, přímo v historické budově schwarzenberské lesní správy. Samotné okolí jsou jen krásné louky a jezera.

Ubytujete se tu v plně vybavených stylových apartmánech. Každý apartmán má vlastní koupelnu a toaletu, vanu nebo sprchový kout, televizi, telefon, trezor, vysoušeč vlasů a sušící věšák. Kuchyňky mají vše pro takové to domácí vaření. Na stání u plotny ale rázem zapomenete, když spatříte zdejší wellness se saunami a širokou nabídkou masáží. A pokud tu chcete zažít něco víc adrenalinového, pronajměte si člun a vyrazte na jezero. Aparthotel má k němu i vlastní soukromý přístup. Domácí mazlíčci tu jsou vítání, ale nebude to zadarmo. 

Penzion Laura

V chráněné krajinné oblasti Lužické hory, v obci Chřibská, která těsně sousedí s národním parkem Česko-Saské Švýcarsko, stojí penzion Laura. Ubytovat se tu můžete celkem v pěti apartmánech. Každý má svůj vlastní vchod a stylové vybavení, včetně kuchyně, koupelny a toalety. Do jednoho apartmánu se vejde až 5 lidí. Venku je toho pro vás také nachystáno až, až: zahrada, posezení s grilem, blbiny pro děti, hríště se sítí. Do penzionu mohou i vaši mazlíčci. Tak se zabalte a vyrazte túrovat, houbařit, nebo cokoliv, co venku děláte rádi. 

Penzion Laura v Lužických horách
Růžová chalupa

Růžová chalupa u Šimánků je jedno z prvních ubytování, které jsme navštívili a má v našem srdci speciální místo. Růžovka se nachází v malebném městečku Rtyni v Podkrkonoší v blízkosti známých Adršpašských skal. Do chalupy se složí celkem 24 hlav – do velkého apartmánu, malého apartmánu a do studia se separátními vchody. Každá ze tří částí objektu je buď samostatná nebo libovolně vzájemně propojitelná, má kompletně vybavenou kuchyň a koupelnu. Objekt je stylově zařízený se vším komfortem a s láskou udržovaný. Na rozlehlé oplocené zahradě se nachází velký krytý sezónní temperovaný bazén se saunou, finská vana (koupací sud pro šest osob), dvoje zastřešená venkovní posezení, gril a ohniště s dostatkem palivového dřeva. Ubytování je ideální i pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky. Na výletech po okolí je dostatečně unavíte a na peci se vyspí do růžova. 

Růžová chalupa
Perla Jizery

Tahle perla se vyloupla v malebné horské vesničce Josefův Důl, která je svou polohou ideálním místem nejen pro lyžaře jakéhokoliv věku, ale i pro cyklisty díky cyklistickým trasám, které začínají přímo u hotelu. I pěší turisté si tu však přijdou na své. Ubytování je tu komfortní – ve dvoulůžkových, třílůžkových a v rodinných pokojích. Když je zima, nezapomenutelný zážitek vám poskytne sauna s báječným ochlazováním přímo v přilehlé říčce Kamenici. V létě zase zkuste grilovací altánek. Zamiluje si to tu i váš psí parťák, který si po dlouhých kilometrech v tlapkách rád odpočine u krbu. Vy si můžete dáchnout ve voňavých a nadýchaných peřinách, hned co ty své lidské kilometry zalijete čepovanou Plzní v místní stylové restauraci. Packu na to!

Perla Jizery, Josefův důl
Villa Rosenaw

Ne každý má divokého psa, který potřebuje cítit vítr mezi ušima. Pokud je váš mazlíček spíše městským chlupáčem, i pro čivavy z Ořechovky tu máme tip na výlet. Pohodlně se sem dostanete autem a panenskou přírodu Beskyd budete mít přitom na dosah. Ubytovat se můžete od menších pokojů až po apartmán. Vila i má vlastní restauraci. Najíte se tu lokálně i mezinárodně. Relaxovat můžete nejen u jídla, ale třeba i ve zdejší zimní zahradě. Moderní prosklený prostor v hlavní části hotelu, ze kterého je přímý výhled do zahrady. Klidný a oddělený prostor je ideální pro odpočinek a načerpání nové energie. 

Villa Rosenaw

Související články